Penziony | Hotely | Rekreační střediska | Rekreační ubytování | Lyžování | Restaurace | Marketing ubytování
EN | DE | NL | ES | FR | PL | CZ
   
Autocamp Slunečná

Sekce Reference obsahuje názory poskytnuté spokojenými hosty ubytovacího zařízení. Vložení reference podléhá schválení příspěvku provozovatelem, dosud neschválené reference a ostatní názory najdete v diskuzní sekci Názory na kempy.

  • Na první stránku
  • Předchozí
  • 1
  • / 1
  • Další
  • Na první stránku
uživatel jirka.cista

hodnoceni-zarizeni

jirka.cista ( 2.06.2011 | 20:24)

Byl jsem velmi spokojen a všem mohu jen doporučit.Krásné prostředí s nekonečnými možnostmi výletů do krásné přírody našich nejvyšších hor.

uživatel Andrea Jedličková

hodnoceni-zarizeni

Andrea Jedličková ( 8.08.2010 | 09:54)

Velice příjemné prostředí, ochotný milý personál, prostě vše na 1.

uživatel Milan Veselý

hodnoceni-zarizeni

Milan Veselý (24.07.2010 | 10:56)

Jeli jsme s manželkou z Prahy na kolech "natěžko" přes Český Ráj, nazpět domů také. Naprostá spokojenost se službami, přístupem personálu i sociálním zařízením. Milan V.

uživatel Etrych Radek

hodnoceni-zarizeni

Etrych Radek (23.07.2010 | 14:40)

pěkné místo.

uživatel MIlada Marková

hodnoceni-zarizeni

MIlada Marková ( 8.07.2010 | 11:32)

Rozhodně jsme tam nebyli letos naposledy, moc se nám líbilo.

uživatel

( 7.06.2010 | 09:01)

Velice příjemný a ochotný personál,vzorně vedený kemp,všude čisto,tráva posečená.Prostě paráda.Klidný a velmi pěkný kemp.Určitě stojí za navštívení.Kousek Černá hora,Janské lázně a další turisticky zajímavá místa.

uživatel Rick

hodnoceni-zarizeni

Rick ( 7.06.2010 | 08:00)

Příjemný personál,krásné prostředí.Na kempu je vidět,že je dobře veden.Čisté sociálky,posekaná tráva,vřelý přístup.

uživatelka klo

klo (12.09.2009 | 07:55)

Pro nás nezapomenutelný kemp, velmi ochotný a milý personál a spousta milého překvapení nad rámec služeb.

uživatel bobr

bobr (11.09.2009 | 08:34)

Jeden z absolutně nejpříjemnějších kempů, které jsem navštívil. Škoda, že jsme neměli více času.

uživatelka makrela75

makrela75 (26.08.2009 | 15:37)

Byla jsem zde s přítelem a naším tříletým synem a byla jsem velice spokojená.Ceny vyhovující,krásně udržovaný kemp.Mohu doporučit všem,kdo mají rádi klid a pohodu,co víc si múže člověk přát.

  • Na první stránku
  • Předchozí
  • 1
  • Další
  • Na poslední stránku
User Login

Rodinné kempování

Camping Villa Betula

Camping Villa Betula

Kde: Liptovská Sielnica
Stan pro rodinu s 2-3 dětmi
Kdy: 02.06.2012 - 09.06.2012
Stan pro rodinu s 1 dítětem
Kdy: 02.06.2012 - 09.06.2012

Rekreační areál Kemp Dešná

Rekreační areál Kemp Dešná

Kde: Slušovice
Stan pro rodinu s 2-3 dětmi
Kdy: 02.06.2012 - 09.06.2012

Autocamp Osek

Autocamp Osek

Kde: Osek
Stan pro rodinu s 2-3 dětmi
Kdy: 02.06.2012 - 09.06.2012

Jarní porcelánové trhy 2012 | Společnost Thun 1794 a.s. ve spolupráci s Grandhotelem Pupp letos již po sedmnácté pořádá Jarní porcelánové trhy. Prodejní trhy se uskuteční na prostranství před Grandhotelem Pupp. více

Sladký život s čokoládou | Kdo z nás by nerad mlsal čokoládové dobroty….. Výstava představuje historii, výrobu, způsob prodeje této vynikající a oblíbené pochoutky. více

Zahájení lázeňské sezony 2012 | Zahájení lázeňské sezóny v Karlových Varech. Jeho součástí bude opět bohatý kulturní a doprovodný program. Pozvánku na největší akci našeho města obdržela řada významných hostů z různých oblastí. více

Slavnostní zahájení lázeňské sezóny v Mariánských Lázních | Letos bude slavnostně zahájena již 204. lázeňská sezóna. Součástí zahájení je také svěcení pramenů. Jarní svěcení pramenù je prastarý zvyk. Naši předkové na jaře vždy pečlivě čistili i malé studánky, natož pak vzácné a léčivé prameny. více

Chebské pádlování pod hradem | Chebské pádlování pod hradem pro širokou veřejnost. více